O mně

Pavlína Aila Chourová

Jsem žena, maminka, manželka, čarodějka, průvodkyně žen, pracovnice světla, pořádám ženské kruhy, kde tvořím bezpečný prostor pro sdílení a uzdravování ženských témat, sebelásky a sebehodnoty. K tomu využívám techniky intuitivního tance, intuitivního kreslení, zpěvu a meditace.  Vytvářím soukromé rituály na přání - předporodní, rozvodový, propouštěcí a další.  Také jsem vášnivá malířka energetických obrazů, díky nímž se každá žena může dozvědět něco o sobě a zároveň dostane nástroj, který ji vede na její životní cestě! Pojď se se mnou na chvíli zastavit a poznat moudrost našeho ženství a krásu tohoto světa!

Nebylo tomu ale vždycky takto. Ještě v roce 2017 jsem byla v mužské energii, stavěla dům svým rodičům, nosila cihly, zdila, betonovala, tahala lepidlo a perlinku, štukovala, obkládala, spárovala, malovala....a potom to vše zapila v hosdpodě několika pivy :-D. Říkáš si, že to není možné? Má odpověď zní: "Ano, je to možné".

Snažila jsem se vyrovnat mužům, dokázat jim, že i MY ŽENY jsme DOST DOBRÉ a že umíme to samé, co muži. A tak jsem se téměř stala mužem. Svou vnitřní ženu jsem utemovala natolik, že jsem chodila oblečená jedině v teplákách (protože tepláková souprava, gule dej si doprava :-D)

Až jednoho dne přišel muž mého srdce a ten řekl: "Vím, že toho jednou budu litovat, ale chci mít doma ŽENU! Nauč mě vše, co umíš a potom mi všechny mužské práce přenechej, dovol mi být vedle tebe mužem a ty si DOVOL BÝT ŽENOU!" A tím začala má cesta k ženství. Byla to cesta nelehká, ale dnes jsem opravdu VDĚČNÁ, že jsem si DOVOLILA na tuto cestu vykročit. DOVOLIT si být ženou, odevzdat všechnu mužskou práci, poznávat kdo vlastně jsem, přes všechny nástrahy a zkoušky života. Poznávat své vnitřní ženství, svůj vnitřní svět, porodit dvě úžasné dcery, díky kterým se ze mě doslova zrodila ŽENA-matka. Poznávat svou duši, svou ESENCI, svou YONI, svou CYKLIČNOST, přijmout svou MENSTRUACI a OSLAVIT ji, poznávat SÍLU ŽEN v KRUHU! To vše a ještě mnohem více jsem mohla prožít, protože jsem si to DOVOLILA! Pojď si i TY DOVOLIT být ŽENOU, poznat svou jedinečnou ženskou ESENCI, svou duši, své nitro, ZASTAV SE na okamžik a poznej sama sebe! Vypusť svou vnitřní ŽENU, dračici, vlčici a využij její moudrosti! Dovol si rozkvést jako ta nejnádhernější květina na tomto světě! DOVOL mi být TVOU průvodkyní! Kontakt

E-mail:
info@pavlina-chourova.cz

Telefon:
+420 733 358 567

Facebook:
www.facebook.com/pavlinajacunova