Rituály

Oslav vědomě přechod do nové části života!

Rituál může být běžný zvyk, který děláte každý den, jako je ranní káva, čištění zubů, mytí vlasů, nebo váš pravidelný čas s partnerem u večerního čaje. Rituál ale může být i vědomou oslavou, zastavením, událostí, která může být velkým mezníkem ve tvém životě. Jsou situace, kdy chceme dát více pozornosti určitému tématu. Přirozený je pro nás rituál SVATEBNÍ, nebo rituál POHŘBU. Je ale i mnoho dalších možností, jak vědomě vejít do nové části života, jako je oslava první menstruace-Menarche rituál, Rozvodový rituál, který má stejnou váhu jako ten Svatební rituál, Předporodní rituál a mnoho dalších. Pojď se podívat, jaké rituály ti mohu na míru připravit!

Dopřej si čas jen pro sebe a vstup do nové části života s RADOSTÍ!

Předporodní rituál

Chceš se naladit na své miminko a zeptat se ho na cokoliv? Přeješ si prožít den jen pro sebe, kde o tebe budou hýčkat tvé nejbližší ženy? A nebo si přeješ dopřát péči jen sama pro sebe a mít k tomu svou průvodkyni?

Poporodní rituál

Přivítání miminka na svět

Svůj nejdražší poklad už máš ve svém náručí, tvé tělo ukončuje šestinedělí a přichází čas na důležitý rituál-poporodní. Přivítej své miminko a oslav své vlastní zrození! Oslav, že je z tebe Žena-MATKA!

Tuto sekci pro vás připravuji!

Rituál odpuštění

Ublížil ti v životě někdo, komu jsi doposud nedokázala odpustit? Tím, že si to nosíš v sobě, si stále dokola ubližuješ. Pojď to jednou provždy odpustit a propustit!

Tuto sekci pro vás připravuji!

Menarche rituál

Oslava menstruace

Už jsi oslavila své první měsíčky? Máš vůbec pocit, že je důvod k oslavě? Rozhodně ANO! Pojď oslavit a přivítat ve svém životě tvou vnitřní ŽENU!

Rozvodový rituál

Prošla jsi rozvodem, ale stále se ti vrací vzpomínky na minulost? Zdají se ti sny o bývalém manželovi? Pojď to jednou provždy ukončit!

Tuto sekci pro vás připravuji!

Narozeninový rituál

Chtěla bys oslavit své narození jinak, než že budeš běhat kolem celé rodiny jako hadr na koštěti? Dovol si oslavit své narození vědomě, ukonči vše, co je potřeba a znovu se zroď!

Tuto sekci pro vás připravuji!

Mám zájem o rituál!

Zanech mi tu tvé údaje, popiš mi své představy a domluvíme se!