Malby na zeď

Malování je mou obrovskou vášní a dávám do něj své srdce. Při malbě na zeď máš se mnou dvě možnosti:

Klasická malba na zeď

Je to malba, kdy ty si zadáš, co mám namalovat, vybereš si vlastní motiv, barevnost, samozřejmě prostor a místo a já ti vyzdobím tvůj domov, pracovnu, kavárnu, nebo jakýkoliv jiný prostor podle tvých představ!

Cena od 899,-

Energetická malba na zeď

Tato malba je specifická tím, že je vytvořena rituálně, intuitivně a má v sobě obrovskou sílu. Každý prostor si určí něco jiného, v závislosti na tom, k čemu tento prostor slouží, kdo ho obývá a jaké jsou energie prostoru a lidí, kterých se malba týká. Může to být ochránce vašeho domu, ale i veřejné cvičírny, kavárny, nebo jiného prostoru, může to být malba na podporu osobní cesty, nebo malba může přitáhnout hojnost do tvého života! Zaleží na záměru, který do procesu vložím a ten mě potom vede cestou vizí, díky kterým se obraz dostává do reality a já potom předkládám konkrétní obraz, namalovaný na papíře ke schválení.

Tato forma malby je náročnější na přípravu a vyžaduje mnohem více mé energie. Zároveň je to dlouhodobě funkční proces, díky kterému si můžeš do života přitáhnout to, co si přeješ! V tomto případě se platí 50 % z ceny předem, abych mohla využít energii peněz ke své práci. Po schválení předloženého obrazu v papírové formě přijedu na místo a rituálně vytvořím danou malbu, kterou potom energicky aktivuji!

Cena od 2500,-

Máš zájem o malbu na zeď?
Zanech mi svůj vzkaz a domluvíme se!